kandydatów

Etat Inżynier Budowy (wszystkie branże)

Firma: ALTOR Sp. z o. o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 8289039, z dnia 2023-05-26

ALTOR Sp. z o. o.

Firma Altor Sp. z o. o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim poszukuje pracownika na poniższe stanowisko na teren budowy tunelu w Łodzi. Inwestycja pod nazwą „Udrożnienie Łódzkiego Węzła Kolejowego (TEN-T), Etap II, Odcinek Łódź Fabryczna - Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec” realizowane przez Konsorcjum firm w składzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. oraz Energopol-Szczecin S.A. zwanymi Wykonawcami Projektu.

Inżynier Budowy (wszystkie branże)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem prac,
  • Przygotowywanie przedmiarów, obmiarów robót,
  • Uczestnictwo w prowadzeniu uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • Archiwizacja dokumentacji (m.in. Dokumentacji wykonawczej, atestów, deklaracji, ekspertyz),
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Przygotowanie raportów z postępu prac.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa, inżynierii, architektury, itp.
  • Znajomość pakietu MS Office, Autocad,
  • Samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu oraz w przygotowywaniu ofert będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Chęć do rozwoju i zainteresowania branżą,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.