kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Łódzki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 121468

Warunki pracy

praca biurowa, praca poza siedzibą urzędu, obsługa komputera powyżej 4 godz. na dobę, praca w systemie podstawowym, praca stacjonarna, obsługa urządzeń biurowych, oświetlenie naturalne i sztuczne, obecność wind w budynku, praca na III piętrze,

Zakres zadań

  • uczestniczy w przygotowaniu planu zamówień publicznychw ramach przyznanych środków finansowych dla Wydziału Gospodarki Materiałowo - Technicznej KWP w Łodzi w celu prowadzenia prawidłowej gospodarki środkami budżetowymi w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych,
  • kontroluje wykonywanie wszystkich umów oraz formalnie nadzoruje przestrzeganie procedur przetargowych w Wydziale Gospodarki Materiałowo - Technicznej,
  • sporządza dokumentację dla postępowań wyłączonych ze stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zgodnie z wytycznymi określonymi w "Zasadach postępowania przy udzielaniu zamówień publicznych w KWP w Łodzi",
  • sporządza dokumentację w postępowaniach o zamówienia publiczne w trybach ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • bierze udział w pracach komisji przetargowych i negocjacyjnych przeprowadzających postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego,
  • przygotowuje projekty umów cywilno-prawnych oraz aneksów do umów,
  • zamieszcza ogłoszenia oraz dokumenty przetargowe na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi,
  • prowadzi karty realizacji umów, sprawdza faktury przekazywane do Wydziału Gospodarki Materiałowo - Technicznej pod kątem ich zgodności z zawartymi umowami.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość ustaw Prawo Zamówień Publicznych i Finansów Publicznych,
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub złożenie oświadczenia.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • szkolenia z zakresu zamówień publicznych.