kandydatów

Etat Twórca materiałów reklamowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Twórca materiałów reklamowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/2277
OBOWIĄZKI:

- ocena efektywności działań reklamowych - tworzenie materiałów reklamowych w języku rosyjskim - kontakt z klientem w języku rosyjskim - wybór odpowiednich mediów reklamowych - opracowanie media planów - miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Narutowicza 40/1) + teren całej Polski - system pracy: jednozmianowy - godziny pracy 9-17 - praca w dni wolne - umowa o dzieło na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Grafika komputerowa w reklamie
Uprawnienia: KREATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ MYŚLENIA PRZESTRZENNEGO

Wymagania inne:

umiejętność planowania budżetu reklamowego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi