kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/2288
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie 36 sprawozdań oraz dokumentacji do nich w języku rosyjskim na 15-20 stron w formie prezentacji lub pliku Word na temat procesów sprzedaży usług firmy- analiza klientów według obowiązujących zasad i zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy- przekazanie raportów zarządowi firmy z przeprowadzonych analiz- przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata- wartość dzieła za trzy lata: 345 600 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 9600 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 9 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi