Etat Specjalista - Inżynier ds. Serwisu (branża energii odnawialnej)

Firma: Nomad Electric Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista - Inżynier ds. Serwisu (branża energii odnawialnej)
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych – przybliżone lokalizacje obiektów: Częstochowa, Opole, Kępno, Poznań, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Olsztyn, Łódź, Zamość
  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie
  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów serwisowych
  • Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych
  • Znajomość obsługi MS Office
Mile widziane:
  • Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych (również mikro-instalacji)
  • Wykształcenie wyższe techniczne/elektryczne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Praca przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Profesjonalny, energiczny zespół
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Rozwój na wielu obszarach inżynierii elektrotechnicznej
  • Samochód służbowy, telefon, laptop, odzież robocza, niezbędne narzędzia
  • Pakiet Medyczny i karta sportowa
  • Umowa B2B bądź UoP

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2023
Wyświetleń: 94