kandydatów

Etat Menadżer salonu kominkowego

Firma: Kratki.pl miejsce pracy: Łódź

Firma Kratki.pl istnieje od 1998 r i jest liderem rynku wkładów kominkowych w Polsce

oraz w czołówce firm kominkowych w Europie, w swojej ofercie posiada również systemy fotowowoltaiczne, pompy ciepła oraz urządzenia do ogrodu.

Od 23 lat zespół firmy Kratki pomaga tworzyć ciepłe i oszczędne domy.

Menadżer salonu kominkowego
Miejsce pracy: Łódź

Zadania

Prowadzenie salonu kominkowego, odpowiedzialność za:

  • efektywne doradztwo i sprzedaż
  • wygenerowanie przychodów i zysków
  • kontrola kosztów
  • realizację standardu obsługi Klienta oraz instalacji urządzeń
  • współpracę z ekipami montażowymi
  • aktywne pozyskiwanie klientów we współpracy z działam marketingu.
Preferujemy współpracę z osobami, które charakteryzuje
  • Optymizm, zaangażowanie i uśmiech - takimi które lubią ludzi
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży (min 2 lata).
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę i zadania z nią związane.
  • Zdolność słuchania i rozumienia potrzeb klienta.
  • Kreatywność, komunikatywność i pewności siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem.
  • Prawo jazdy kat B.
Dodatkowym atutem będzie
  • Znajomość projektowania wnętrz oraz doświadczenia w branży kominkowej.
To oferujemy
  • Decyzyjność i realny wpływ na prowadzony biznes
  • Gwarantowane zarobki od 9000 netto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę b2b.
  • Niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań.
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-06-2023
Wyświetleń: 93