kandydatów

Etat Technik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Technik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/2411
OBOWIĄZKI:

- utrzymanie standardów 6S w obszarze odpowiedzialności - obsługiwanie systemu DGI służący do raportowania produkcji - współpraca z zespołem - rozwiązywanie i analizowanie (6W2H/BdE) bieżących problemów - obsługiwanie systemu zbierania danych produkcyjnych ActivPlant/Proficy - raportowanie do Lidera Zespołu - zamawianie części zamiennych - wprowadzanie usprawnień i modernizacji według procesu Kaizen - system czasu pracy: trzyzmianowy oraz ruch ciągły - godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6 - umowa o pracę na czas określony: 33 miesiące

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi systemów do raportowania i zbierania danych produkcyjnych DGI oraz ActivPlant/Proficy, umiejętności przywódcze, nastawienie na rozwój i współpracę, innowacyjność, odpowiedzialność, nastawienie na jakość i bezpieczeństwo mile widziane wykształcenie średnie (zawodowe) lub doświadczenie w pracy na produkcji, znajomość standardów 6S i procesu KAIZEN mile widziana znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, budowy maszyn

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi