kandydatów

Etat Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • samodzielne organizowanie i przeprowadzanie postępowań przetargowych, w tym w oparciu o przepisy ustawy – Prawo zamówień publicznych,
  • udział w pracach komisji przetargowych, pełnienie funkcji przewodniczącego lub sekretarza,
  • opiniowanie wniosków o udzielenie zamówień oraz bieżące wspieranie jednostek organizacyjnych w zakresie procesu udzielenia zamówień,
  • monitorowanie zmian obowiązujących przepisów prawa oraz analiza orzecznictwa w zakresie zamówień publicznych,
  • realizacja innych zadań wynikających z ustawy - Prawo zamówień publicznych.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz 3-letnie doświadczenie w osobistym prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień po stronie zamawiającego zobowiązanego do stosowania przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych,
  • znasz dobrze ustawę - Prawo zamówień publicznych oraz przepisy wykonawcze wydane na jej podstawie,
  • znasz dobrze Kodeks cywilny i Kodeks spółek handlowych,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • bardzo dobrze organizujesz własną pracę,
  • potrafisz planować i myśleć analitycznie.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!