kandydatów

Etat Koordynator ds. utrzymania czystości

Firma: Inwemer System Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 8346771, z dnia 2023-06-13

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • zarządzanie usługą w wyznaczonych obiektach
  • bezpośredni kontakt z Klientem
  • organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi Pracownikami
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Praca mobilna.

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu nietypowych zagadnień
  • ponadprzeciętne zdolności organizacyjne
  • chęć i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowa o pracę/ system premiowy
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie zadaniowym
  • pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia