kandydatów

Etat Kierownik Działu Dystrybucji

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Kierownik Działu Dystrybucji

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie zasobów oraz środków do efektywnej realizacji procesów dystrybucyjnych w podległym regionie.

A w szczególności:

  • Właściwe planowanie procesu dystrybucji krajowej (przesyłki drobnicowe oraz częściowe)
  • Nadzór oraz optymalizacja kosztów transportów
  • Utrzymanie odpowiedniej jakości oferowanego serwisu
  • Dobór, nadzór oraz rozliczanie z zadań współpracujących firm przewozowych
  • Nadzór nad jakością i efektywnością procesów terminalowych w ramach cross docku drobnicowego
  • Zarządzanie zespołem pracowników

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy wymagającej zarządzania procesem transportowym/dystrybucyjnym
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem: umiejętność motywowania, utrzymywania zaangażowania pracowników
  • Doskonała organizacja pracy oraz ustalania priorytetów
  • Nastawienie na realizację przyjętych celów
  • Efektywność działania w dynamicznym środowisku pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz otwartość na zmiany
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość programów TMS i SPEED będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. Średnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).
  • Program szkoleń