kandydatów

Etat Koordynator w Dziale Technicznym

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem, lider rynku Instalacji Systemów Zabezpieczeń, przedsiębiorca o ogólnopolskim zasięgu, firma Solid Security poszukuje pracownika, w województwie Łódzkim, na stanowisko:

Koordynator w Dziale Technicznym
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Planowanie pracy podległego zespołu techników
  • Nadzór nad prawidłowością procesów instalacyjnych
  • Rozliczanie pracy podległego zespołu
  • Kontrola procesów wewnątrz działu
  • Optymalizacja organizacji pracy

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność,
  • Wykształcenie techniczne, elektrotechnika lub pokrewne
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Znajomość branży instalacji SSWiN oraz CCTV będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowy o pracę,
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc,
  • Profesjonalne szkolenia oraz wdrożenie w obowiązki,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w gronie profesjonalistów