kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: CEDEPE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5661222, z dnia 2021-09-23

Firma to Cedepe Sp. z o.o. SKA

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS, deklaracji PFRON, sprawozdania dla GUS,
  • rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń,
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków,
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • bieżąca komunikacja z Klientem.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie  w pracy na stanowisku kadry i płace,
  • umiejętności sporządzania list płac, deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych oraz deklaracji PFRON, sprawozdań GUS,
  • bardzo dobrej znajomość prawa pracy,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu administracji personalnej,
  • biegłego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel),
  • rzetelności, sumienności, dokładności oraz umiejętności pracy zespołowej,
  • warunek konieczny: znajomość programu Comarch ERP Optima, Płatnik.

Oferujemy

  • możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,
  • ciekawą pracę,
  • miłą atmosferę.