kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Prometr sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6026370, z dnia 2021-11-17

Firma produkuje urządzenia ciśnieniowe według własnej dokumentacji. Urządzenia certyfikowane przez Jednostkę Notyfikowaną ciśnieniową. Firma montuje również wytwornice pary gazowej i olejowe oraz kotły parowe.

Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Praca na montażu elektrycznym urządzeń ciśnieniowych oraz serwisowaniem urządzeń wyprodukowanych.
  • Pracownik wykonuje całkowity montaż urządzenia oraz wykonuje próby urządzenia pod napięciem.
  • Serwis urządzeń na terenie Polski, dojazd samochodem.

Wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność montażu tablic elektrycznych, rozłączników,
  • Montaż elementów elektronicznych gotowych,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Świadectwo kwalifikacji "E",inne mile widziane,
  • Wykształcenie minimum zasadnicze-technikum,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin w Łodzi, rejon Teofilów w godzinach 6.30-14:30.
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.