kandydatów

Etat Elektryk Montażysta

Firma: Prometr sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Firma jest producentem urządzeń ciśnieniowych w tym wytwornic pary oraz innych urządzeń związanych z różnymi branżami.

Elektryk Montażysta
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Montaż elektryczny tablic sterowniczych oraz całych urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną.
  • Wykonywanie skrzynek sterowniczych, łączenie systemów grzałek i innych aparatów sterowania i zabezpieczenia.
  • Przygotowywanie samodzielne paneli i szafek sterowniczych.
Wymagania:
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV inne mile widziane.
  • Znajomość aparatów elektrycznych sterowania i zabezpieczenia.
  • Znajomość układów elektronicznych mile widziana.
  • Prawo jazdy kat "B".
  • Wykształcenie minimum szkoła zasadnicza średnie mile widziane.
  • Umiejętność doboru aparatów elektrycznych i przewodów.
  • Praca jednozmianowa w godzinach 6,30-14,30 na terenie Łodzi dzielnica Teofilów Przemysłowy.
  • Możliwe krótkie wyjazdy serwisowe i montażowe produkowanych urządzeń.
Oferujemy:
  • Praca samodzielna w małym zespole.
  • Praca jednozmianowa w Łodzi Teofilów Przemysłowy.
  • Praca ciekawa przy montażu różnych urządzeń w tym ciśnieniowych.
  • Poziom wynagrodzenia 25-28 zł/h.
  • Krótkie wyjazdy serwisowe na terenie Polski samochodem służbowym firmy,