kandydatów

Etat Pracownik do obsługi zamówień w sklepie internetowym

Firma: PDS CARE Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6414465, z dnia 2022-01-24

PDS CARE Sp. z o.o.

PomoceDlaSeniora.pl to internetowy sklep rehabilitacyjny, wychodzący na przeciw oczekiwaniom osób starszych, poszukujących profesjonalnej pomocy w czynnościach dnia codziennego. Opieramy się na najwyższej jakości i gwarancji komfortowego życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że senior XXI wieku oczekuje kompleksowej opieki oraz nowoczesnego sprzętu i jest oswojony z nowoczesnymi technologiami. Nasz internetowy sklep medyczny, z pewnością udowodni, iż życie emeryta nie musi wiązać się w wyrzeczeniami czy rezygnacją ze swobody i samodzielności. Zakładając nasz sklep rehabilitacyjny internetowy, zadaliśmy sobie pytanie - czy i jak możemy pomóc w rekonwalescencji osób starszych lub niepełnosprawnych? Za ciosem odpowiedzi poszerzyliśmy ofertę, tak aby, dostarczyć również przydatnych gadżetów i sprzętu, który realnie poprawia jakość życia.

Pracownik do obsługi zamówień w sklepie internetowym

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień za pomocę Baselinkera i CMS, generowanie listów przewozowych, zlecanie wysyłki na magazyn
  • Wprowadzanie faktur do systemu Subiekt
  • Koordynacja wysyłek z zewnętrznymi firmami
  • Kontakt z klientem w sprawie statusu zamówienia
  • Optymalizacja informacji produktowych pod kątem wyszukiwarek
  • Analiza sprzedaży oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce
  • Analiza bieżących cen

Wymagania

  • Mile widziana znajomość systemu Baselinker, Subiekt oraz CMR'ów Allegro, Erli, Empik itp.
  • Swobodne poruszanie w środowisku pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Szybkie przyswajanie wiedzy

Oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat na podstawie umowy o pracę (lub innej, wybranej przez aplikującego),
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze - naprawdę nikt u nas nie gryzie :)
  • Pracę w systemie jednozmianowym w dniach pn-pt, 8-16 lub 9-17
  • Stałe wynagrodzenie + premia