kandydatów

Etat Pracownik ogólnobudowlany

Firma: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź

Główną sferą działalności firmy Rex-Bud Budownictwo jest kompleksowa budowa obiektów przemysłowych i hal o różnym przeznaczeniu, funkcji, konstrukcji oraz technologii wykonania. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji.

Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Łódź
Zadania na stanowisku:
  • Realizacja prac wykonawczych, konserwacyjnych i remontowych w obiektach realizowanych przez Rex-Bud Budownictwo (budownictwo przemysłowe, kubaturowe);
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na realizowanych budowach.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej;
  • Uprawnienia do pracy wysokościowych;
  • Dyspozycyjność (delegacje na terenie całej Polski);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność i inicjatywa;
  • Rzetelność w pracy i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pozostałe oferty pracy w firmie REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Etat Instalator podciśnieniowego odwodnienia dachu / sieci wodno-kanalizacyjnych w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 26-01-2022
Etat Elektryk w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 26-01-2022
Etat Asystent Projektanta w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 27-08-2021
Etat Kierownik ds. Personalnych w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 27-07-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2022
Wyświetleń: 201