kandydatów

Etat Specjalista ds. Jakości Dostawców (Fabryka Pralek)

Firma: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Tomorrow is our home.

Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

Specjalista ds. Jakości Dostawców (Fabryka Pralek)
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania
  • Prowadzenie tematów jakościowych związanych z wdrażaniem nowych części i z ich zmianami, wdrażaniem nowych narzędzi do produkcji części;
  • Inicjowanie działań naprawczych i zapobiegawczych związanych z częściami u dostawców oraz w BSH, postępowanie z wadliwymi dostawami, nadzór nad działaniami poprawy u dostawców;
  • Analiza części wadliwych od klientów przy wsparciu zespołu kontrolerów, analiza kosztów jakości;
  • Ciągły kontakt z dostawcami, ewaluacja dostawcy, znajomość Systemu Zarządzania Jakością, planowanie, uczestniczenie i przeprowadzanie audytów procesów produkcji u dostawcy;
  • Współpraca z działami R&D, Produkcji, Inżynierii wytwarzania, udział w teamach i projektach BSH.
Oczekiwany profil
  • Min 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości lub produkcji w obszarze związanym z jakością dostawców; wykształcenie wyższe techniczne w szczególności związane z mechaniką i techniką, ewentualnie szeroko pojętą elektroniką i elektrotechniką;
  • Znajomość jakościowych narzędzi rozwiązywania problemów 8D, 4W1H, umiejętność posługiwania się planami kontrolnymi, SPC, FMEA a także przeprowadzania analizy wiarygodności systemów pomiarowych;  wiedza z zakresu ISO9001 / IATF16949 / VDA6.3 oraz umiejętności audytowania procesu u dostawcy;
  • Znajomość   języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację na tematy techniczne. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość obsługi MS Office (szczególnie zaawansowana umiejętność obsługi Excel’a), umiejętność obsługi systemu SAP mile widziana;
  • Otwartość na nowe wyzwania, elastyczność, strukturalne podejście do problemów; mobilność umożliwiająca kilkudniowe wyjazdy służbowe w obrębie kraju i zagraniczne.
Oferujemy
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.