Etat Kierownik Sekcji Planowania Materiałowego (Fabryka Suszarek Bębnowych)

Firma: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Tomorrow is our home.

Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

BSH jest organizacją, w której ceni się  otwartość, zaufanie, współodpowiedzialność, koncentrację na przyszłość oraz zorientowanie na osiąganie celów.

Poznaj nas bliżej:  bsh-group.com

Jeżeli zasady, którymi się kierujemy są Ci bliskie i masz swoją wizję, jak wcielać je w życie, to BSH jest dla Ciebie.

Do naszego zespołu Łańcucha Dostaw Fabryki Suszarek szukamy osoby, która chce łączyć pasję do pracy z ludźmi z pasją do planowania materiałowego w roli Lidera Sekcji Planowania Materiałowego.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na zapewnianie dostępności naszych innowacyjnych produktów dla naszych klientów, współpracować z dostawcami z całego świata,  kształtować i doskonalić przepływy materiałów, a także mieć ciągły wpływ na rozwój Fabryki Suszarek, to zapraszamy do procesu rekrutacyjnego.

Kierownik Sekcji Planowania Materiałowego (Fabryka Suszarek Bębnowych)
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Zarządzanie zespołem planistów materiałowych - budowanie zespołu bazującego na zaufaniu, otwartości, odpowiedzialności, orientacji na wyniki i zorientowaniu na przyszłość. Wspieranie, wzmacnianie i rozwijanie pracowników, zachęcanie do autonomicznego i odważnego działania;
  • Zapewnienie przepływu materiałów od dostawców na czas i w odpowiedniej ilości przy optymalnym zapasie i kosztach operacyjnych, zarządzanie wąskimi gardłami;
  • Optymalizacja procesu przepływu materiałów przy współpracy z dostawcami, przewoźnikami i partnerami biznesowymi;
  • Odpowiedzialność za współczynniki procesowe, analiza i inicjowanie działań korygujących;
  • Definiowanie wymagań logistycznych dla dostawców części.

Oczekiwany profil
  • Doświadczenie liderskie w obszarze łańcucha dostaw lub pokrewne. Wspierający styl zarządzania, nastawienie na rozwój zespołu, umiejętność współpracy w dynamicznym i zmiennym środowisku;
  • Min 5 lat doświadczenia w Łańcuchu Dostaw, mile widziane doświadczenie w pracy z dostawcami i w obszarze planowania materiałowego;
  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, logistyka). Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość narzędzi mapowania i optymalizacji procesów, problem solving i praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing;
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność i systematyka, orientacja na rozwiązania.
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zarządzania zespołem planistów materiałowych w dynamicznej organizacji - jedynej Fabryce Suszarek BSH na świecie, zorientowanej na ciągłe doskonalenie i bycie Pierwszym Wyborem!
  • Różnorodność ciekawych wyzwań w kreowaniu przepływu materiału w kompleksowym i dynamicznym łańcuchu dostaw;
  • Pracę z zaangażowanym, efektywnym, wspierającym i dzielącym się wiedzą zespołem;
  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.