kandydatów

Etat Junior Analyst

Firma: Mzuri Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem.W chwili obecnej zarządzamy portfelem blisko 7000 mieszkaniami i apartamentami w 65 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 1 mld złotych.

Junior Analyst
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie Project Managera w codziennych obowiązkach
  • Kontakt z Inwestorami
  • Nadzór i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
  • Sporządzanie pism
  • Aktualizacja baz danych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów i zestawień do przelewów
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Lekkie pióro do pisania komunikacji
  • Umiejętności zarządzania czasem pracy własnej
  • Samodzielność i dokładność w działaniu
  • Gotowość do ciągłego rozwoju
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziane będzie wykształcenie analityczne lub prawnicze, ale nie jest wymogiem
  • Nie oczekujemy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy:

  • Płaska struktura organizacyjna dająca ogromne możliwości rozwoju – praca bezpośrednio z doświadczonym Project Managerem i Zarządem
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri
  • Zdobywanie doświadczenia w obszarze inwestowania oraz zarządzania nieruchomościami
  • Przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy
  • Współpracę w formie działalności gospodarczej lub umowy zlecenie
  • Opiekę medyczną POLMED
  • Możliwość udziału w wewnętrznym systemie emerytalnym
  • Korzystne warunki na udział w programie Multisport i programie ubezpieczeń na życie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) ".