kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń

Firma: ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń
Zadania:
  • Zapewnienie jakości i terminowości usług odczytowych i rozliczeniowych u Klienta
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dedykowanymi Klientami - kontakt telefoniczny i mailowy
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów
  • Znajdowanie optymalnych rozwiązań
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • Współpraca wewnętrzna z innymi działami firmy
  • Bieżące wsparcie działań Zespołu Usług
Wymagania:
  • Pozytywne nastawienie do pracy oraz inicjatywa w działaniu
  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta oraz administracji
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność w działaniu
  • Dobra znajomość MS Office - w szczególności Excel
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ista Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. 29 Listopada 155c. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Aplikując na nasze ogłoszenie, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez ista Polska Sp. z o.o., swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.