kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu

Firma: Kone Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • prowadzenie proaktywnych akcji sprzedażowych usług;
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami;
  • rozbudowanie i utrzymywanie bazy Klientów;
  • współpraca z innymi działami firmy.
OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług, lub/i w branży technicznej);
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i negocjacji kontraktów;
  • doświadczenie i umiejętności finalizowania transakcji sprzedażowych;
  • podstawowa wiedza na temat warunków kontraktów handlowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację;
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość MS Office;
  • umiejętność komunikacji oraz nastawienie na Klienta.
OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop);
  • benefity dla Pracowników: pakiet medyczny, MyBenefit (z możliwością wyboru karty Multisport), ubezpieczenie na życie.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"