kandydatów

Etat Pracownik magazynowo-przeładunkowy

Firma: Centrostal Logistics S.A. w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7853322, z dnia 2022-12-28

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Pracownik magazynowo-przeładunkowy

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • rozładunek towarów i prawidłowe składowanie w magazynie;

  • przygotowanie i załadunek towarów według specyfikacji załadunkowych;

  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w magazynie.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych poparte doświadczeniem;
  • uprawnienia do obsługi suwnic - dodatkowym atutem;
  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godzinach 8:00 – 20:00;
  • zlecenie usług przeładunkowych w ramach umów cywilnoprawnych;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i umiejętności;
  • nagrody za efektywność pracy;
  • posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym;
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;
  • dofinansowanie do karty sportowej Multi Sport;
  • równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie, przekonania polityczne, styl życia oraz inne przesłanki narażające na zachowania dyskryminacyjne.