kandydatów

Etat Asystent Działu Marketingu

Firma: MONNARI TRADE S.A. miejsce pracy: Łódź

Marka Monnari www.monnaritrade.com istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Asystent Działu Marketingu
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • kontrolowanie obiegu korespondencji, dokumentów oraz nadzorowanie komunikacji i przepływu informacji w całym dziale
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji
  • współpraca z innymi specjalistami, np. w ramach projektów marketingowych i sprzedażowych
  • koordynacja pracy działu marketingu - organizacja spotkań
  • Prowadzenie i koordynowanie działań logistycznych związanych z materiałami promocyjnymi i marketingowymi, współpraca z drukarniami i sklepami
  • Zarządzanie magazynem materiałów promocyjnych w zakresie rozliczania i archiwizacji oraz nadzór nad dystrybucją materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym: Word, Excel, Power Point
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność obsługi bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
Mile widziane
  • wykształcenie kierunkowe – marketing / zarządzanie
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B/ umowa zlecenie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego