kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Firma: MONNARI TRADE S.A. miejsce pracy: Łódź

Marka Monnari www.monnaritrade.com istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • codzienna praca na platformie systemu Salesmanago – narzędzie marketingu on-line
  • optymalizacja działań w obszarze marketing automation
  • planowanie i realizacja kampanii newsletterowych i sms do bazy Klientów
  • koordynowanie prowadzonych kampanii Google Ads oraz Facebook Ads przez agencje zewnętrzne
  • przygotowywanie raportów z wyników kampanii
  • przedstawianie wykonanych działań w formie prezentacji/ analizy
  • planowanie, wdrażanie oraz koordynacja planów marketingowych
  • praca nad koncepcjami akcji marketingowych w obszarze on-line
Nasze wymagania
  • dobra znajomość Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager
  • wiedza z zakresu wdrażania kampanii Google Ads oraz Facebook Ads
  • umiejętność analizowania danych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • kreatywność, otwarty umysł, pomysłowość i aktywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • znajomość zasad social media, algorytmów mediów społecznościowych, istotnych wskaźników oraz narzędzi do optymalizacji działań w Internecie
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z platformą Salesmanago
  • doświadczenie w dziale promocji / marketingu / komunikacji
  • podstawowa znajomość HTML5/CSS
  • doświadczenie w branży fashion/beauty
  • umiejętności sprzedażowe
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B/ umowa zlecenie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku