kandydatów

Etat Asystent Projektanta / Konstruktor

Firma: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź

Poszukiwany/poszukiwana: Asystent projektanta/Konstruktor w ramach stałej pracy na pełen etat w naszym biurze konstrukcyjnym w Łodzi. Potrafisz wykazać się umiejętnością modelowania konstrukcji, wykonywania obliczeń statycznych, a może wykonywaniem
skomplikowanych rysunków CAD? Chcesz podjąć pracę w wiodącym biurze konstrukcyjnym w zakresie budownictwa przemysłowego?
Masz okazję dołączyć do zespołu projektantów z pasją i zaangażowaniem!Zapraszamy!

Rex-Bud Budownictwo to firma wykonawczo projektowa z ponad 25 letnią tradycją, która zawsze była nastawiona przede wszystkim
na partnerstwo w biznesie i innowacje w budownictwie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji obiektów przemysłowych.
Projektujemy i budujemy hale stalowe oraz żelbetowe o różnym zastosowaniu, takie jak hale magazynowe, hale logistyczne,
hale produkcyjne, centra handlowe lub stacje diagnostyczne. Wszystko w oparciu o nowoczesną i energooszczędną technologię
budowy.

Nasi specjaliści są wysoko wykwalifikowani, a rozwiązania, jakie wdrażamy, dobierane są indywidualnie i – co bardzo ważne – są
sprawdzone. Nad wysoką jakością projektów, w jakie angażuje się Rex-Bud Budownictwo, czuwa sztab fachowców, z naszym własnym
biurem projektowym na czele.

Asystent Projektanta / Konstruktor
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki
  • sporządzanie dokumentacji projektowych w zakresie konstrukcji głównie obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych i obiektów im towarzyszących;
  • wykonywanie Modelu 3D w środowisko TEKLA;
  • wykonywanie modeli obliczeniowych i obliczeń statyczno-wytrzymałościowych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnym wykonaniem obudowy dokumentacji;
  • wykonywanie rysunków warsztatowych i montażowych;
  • kompletacja dokumentacji oraz nadzorowanie procesu uzgodnień.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek KBI;
  • biegła znajomość, AutoCAD, RM Win, ROBOT MILLENIUM, MS Office, Tekla Structures;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych / żelbetowych;
  • doświadczenie przy sporządzaniu projektów wielkokubaturowych z branży budownictwa przemysłowego i magazynowego - min 2 lata;
  • umiejętność kreatywnego myślenia;
  • język angielski min na poziomie średnio zaawansowanym;
  • mile widziane portfolio realizowanych projektów oraz referencje.
Oferujemy
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie na umowę̨ o pracę na cały etat lub w formule B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole;
  • stanowisko pracy wraz ze sprzętem i oprogramowaniem;
  • komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym biurze w Łodzi;
  • wysokiej klasy nowoczesne narzędzia pracy;
  • udział w realizacji prestiżowych projektów dla międzynarodowych firm developerskich;
  • możliwość nabycie doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych oraz dalszy rozwój zawodowy;
  • praca przy wymagających projektach;
  • szkolenia językowe i zawodowe.

Pozostałe oferty pracy w firmie REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Etat Instalator podciśnieniowego odwodnienia dachu / sieci wodno-kanalizacyjnych w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 26-01-2022
Etat Pracownik ogólnobudowlany w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 26-01-2022
Etat Elektryk w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 26-01-2022
Etat Asystent Projektanta w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 27-08-2021
Etat Kierownik ds. Personalnych w firmie: REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. miejsce pracy: Łódź 27-07-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2021
Wyświetleń: 253