kandydatów

Etat Key Account Manager na rynki niemieckojęzyczne

Firma: Beso Lux Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

BESO LUX SP Z O O

W Beso Lux Group (BSG) od 2012 roku tworzymy nowe marki, zarządzamy nimi

i promujemy prężnie działając w sektorze e-commerce. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój, nieustannie poszerzając zakres naszych działań.

Dzisiaj nasze bogate portfolio obejmuje zróżnicowany i oryginalny asortyment produktów z branży wnętrzarskiej. Dzięki najwyższej jakości oraz nieprzeciętnej oprawie marketingowej naszych produktów, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży na rynku europejskim, a nasze zaangażowanie, konsekwencja i dążenie do rozwoju sprawia, że z każdym dniem umacniamy swoją pozycję.

Współpracujemy z największymi platformami sprzedażowymi w Europie, ale nasze ambicje sięgają daleko poza kontynent. Za każdym, nawet najmniejszym naszym sukcesem stoją ludzie - BSG tworzą silnie zmotywowani, kreatywni, młodzi ludzie, którzy lubią to co robią a swoją pasją zarażają wszystkich dookoła.

Wspólnie stworzyliśmy już ponad 20 marek, które cieszą się niegasnącą popularnością i zdobywają coraz większą rozpoznawalność i uznanie wśród zadowolonych klientów. W dążeniu do perfekcji dbamy o doskonałą jakość współpracy z klientem a jego satysfakcja jest naszym nadrzędnym celem.

Key Account Manager na rynki niemieckojęzyczne
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków
  • Realizacja strategii oraz planu sprzedaży
  • Zdobywanie nowych klientów na rynkach niemieckojęzycznych
  • Podtrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi firmy
  • Przygotowywanie ofert, umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji, śledzenie aktualnych trendów
  • Identyfikacja oraz odpowiadanie na potrzeby klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Płynna znajomość języka niemieckiego
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej, predyspozycje do pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę w młodym, silnie zmotywowanym zespole
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i nauki
  • Komfortowe biuro w centrum miasta
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne