kandydatów

Etat Analityk Operacyjny

Firma: HUAPOL miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5602068, z dnia 2021-09-15

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Analityk Operacyjny

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: A 09/21

Opis stanowiska

  • analizowanie danych dotyczących KPI oraz innych wskaźników operacyjnych
  • sporządzanie analiz, zestawień, raportów oraz prezentacji na potrzeby Spółki
  • prowadzenie i monitorowanie procesu raportowania wewnętrznego i zewnętrznego
  • tworzenie budżetów operacyjnych i kontrola ich realizacji
  • nadzorowanie jakości pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzia informatycznego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, finanse, ekonometria, matematyka lub pokrewnym
  • zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • zdolność analitycznego myślenia i dbania o szczegóły
  • umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów informatycznych
  • umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów