kandydatów

Etat Specjalista ds. jakości i kontroli

Firma: HUAPOL miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5949723, z dnia 2021-11-04

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. jakości i kontroli

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: SKA 11/21

Opis stanowiska

  • czuwanie nad przestrzeganiem obowiązujących w spółce procedur
  • analizowanie danych dotyczących KPI oraz innych wskaźników operacyjnych
  • wspieranie Operacji w realizowaniu zadań zgodnie z przyjętymi założeniami
  • kontrolowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • nadzorowanie jakości pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzia informatycznego
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych dotyczących realizacji poszczególnych zadań
  • szkolenie pracowników oraz prowadzenie wdrożeń stanowiskowych
  • sporządzanie analiz, zestawień, raportów oraz prezentacji na potrzeby Spółki
  • współpraca z kadrą zarządzającą
  • inne czynności usprawniające działanie Strefy

Wymagania

  • umiejętność zarządzania zadaniami, czasem, zespołem
  • znajomość Pakietu Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • zdolność analitycznego myślenia i dbania o szczegóły
  • umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji
  • do aplikowania zapraszamy również absolwentów szkół wyższych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • znajomość programu SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • wdrożenie stanowiskowe i wsparcie na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju/ awansu i podnoszenia kwalifikacji